Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

ZYRTARE/ Skuadra e Serie A “blindon” portën, firmos me Ochoa

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Skuadra e Serie A “blindon” portën, firmos me Ochoa
Tashmë zyrtarisht portieri meksikan, Guillermo Ochoa ka nënshkruar kontarën me klubin e Serie A. në këtë mënyrë Salernitana ka “blinduar” portën, ndërsa ka firmosur me 37-vjeçarin. Gardiani i Meksikës ka firmosur një kontratë deri në fund të këtij sezoni, ndërsa kjo është edhe aventura e tij e parë në Serie A. Kujtojmë se në të kaluarën 37-vjeçari ka luajtur në La Liga, teksa ka mbrojtur portën e Malagas dhe Granadas.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga