Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Shënoi 8 gola me ELBASANIN, drejtuesit “blindojnë” kapitenin

Shkruar nga NEWSPORT

Elbasani nuk do t’i lërë asgjë rastësisë dhe drejtuesit kërkojnë të mos jenë kalimtar në Kategorinë e Parë. Drejtuesit kanë bërënjë sërë afrimesh me peshë, ndërsa nuk kanë lënë mënjanë as rinovimet.

Drejtuesit kanë arritur të rinovojnë me Orkest Gava. Lajmin e ka bërë të ditur klubi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Mesfushori 33-vjeçar ishte një pikë kyçe në formacionin e elbasanasve, pasi në 23 ndeshje ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në 8 raste.

"Kapiteni Gava rinovon me ekipin verdheblu për të vazhduar rrugëtimin e nisur sëbashku!

"Il Capitano" mbetet në shtëpi!", ka shkruar klubi.

[caption id="attachment_698219" align="alignnone" width="466"]Postimi i Elbasanit Postimi i Elbasanit[/caption]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga