Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

ZYRTARE/ Presidenti i Turbinës kalon tek Flamurtari, ekipi nga Cërriku merret nga i biri

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Presidenti i Turbinës kalon tek Flamurtari, ekipi nga Cërriku

Cërriku dhe Vlora me ndryshime të mëdha teksa Gentian Gjoka, Presidenti i cërrikasve prej shumë vitesh nuk është më në krye të klubit.

Gjoka është bërë zyrtarisht administratori i Flamurtarit të Vlorës duke nisur kështu një aventurë të re në karrierën e tij si drejtues.

Ndërkohë Presidenti i klubit verdhekuq të Turbinës është bërë djali i Gentian Gjokës, Andri Gjoka.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga