Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Kukësi nis nga puna me merkaton, largimi i parë nga verilindorët

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Kukësi nis nga puna me merkaton, largimi i parë nga

Johnson Owusu nuk do të jetë më pjesë e Kukësit. Lajmi bëhet i ditur nga vetë klubi verilindor i cili me një postim në rrjete sociale zyrtarizon largimin e parë nga skuadra.

Pavarësisht se siguruan mbijetesën, sezoni quhet i dështuar dhe kuksianët do të bëjnë një revolucion në merkato për të ndërtuar një ekip të denjë për të garuar në vendet e para të renditjes.

Sulmuesi ganez është i larguari i parë dhe pritet të pasohet nga shumë të tjerë. Ai u afrua në merkaton e janarit por pa arritur të lërë shenjë teksa në 13 ndeshje shënoi vetëm 1 gol.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga