Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/ Ditë e “nxehtë” në Vlorë, tre afrime dhe një largim te FLAMURTARI

Shkruar nga NEWSPORT

Dita e sotme ka qenë mjaft e zhurmshme për Flamurtarin teksa klubi vlonjat ka prezantuar plot 3 lojtarë të rinj në skuadër ndërsa një tjetër largohet në formë huazimi. Krisitan Rroku dhe dy brazilianët Augusto Neto e Luisinho do të jenë afrimet më të fundit të kuqezinjve.

Ndërsa mesfushori Geraldo Ballaj do të huazohet për pjesën tjetër të sezonit te Turbina e Cërrikut. Kristian Rroku është portieri 20-vjecar që vjen nga Rodos ne Greqi dhe shihet si një talent i perspektivës teksa do te hauzohet gjithashtu ne Cerrik te Turbina. Ndërsa mesfushori Luisinho dhe bomber Neto, në moshën 25 dhe 27 vjeçare shihen si përforcime që do të bëjnë menjëherë diferencën në skuadër.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga