Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Vllaznia nuk dorëzohet për Kupën: Ringrihemi më të fortë, ndeshja e kthimit më 24 prill

Shkruar nga NEWSPORT
Vllaznia nuk dorëzohet për Kupën: Ringrihemi më të

Vllaznia pësoi disfatë në aktin e parë të gjysmëfinales së Kupës. Shkodranët humbën minimalisht nga Egnatia, por rezervojnë polemika të shumta për dy kartonë të kuq të akorduar nga gjyqtari Enea Jorgji të cilët penalizuan lojën e kuqebluve.

Megjithatë, ka një ndeshje kthimi për t’u luajtur e cila do të mbahet në ‘Loro Boriçi’ dhe Vllaznia shpreson të bëjë përmbysjen e madhe me ndihmën e tifozëve shkodranë. Me një postim në rrjete sociale, Vllaznia ia lë gjithçka datës 24 prill.

“Pas çdo humbjeje në fushë, ne ngrihemi më të fortë. Ndeshja e kthimit më 24 prill”, shkruan klubi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga