Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

VIDEO/ Vjen goli i shumëpritur, Giroud çon “peshë” San Siro-n

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Vjen goli i shumëpritur, Giroud çon “peshë”
Milani po luan kundër Torinos, ndeshje e vlefshme për javën e 22-të të Seria A. Kuqezinjtë kanë kaluar në avantazh në minutën e 62-të të takimit. Është francezi Olivier Giroud që ka shënuar golin e parë të sfidës. Pas një harkimi nga e majta dhe insistimit të lojtarëve të Milanit, sulmuesi nuk gabon duke realizuar një gol fantastik. Tashmë po luhet minuta e 65-të, me kuqezinjtë që duken të vendosur për të shënuar sërish. MILAN – TORINO 1-0
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga