Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Tifozët e Tiranës i vënë “flakën” stadiumit, “Air Albania” mbulohet nga ngjyrat Bardh e Blu

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Tifozët e Tiranës i vënë “flakën”

Në “Air Albania” po luhet derbi i madh mes Tiranës dhe Partizanit. Një duel që ka nis me spektakël që në sekondat e para të kësaj ndeshje.

Para se gjyqtari kryesorë të bërë startoj e ndeshjes, tifozët kanë nisur “show”n e tyre në shkallët e stadiumit duke vonuar edhe startin e saj. Janë tifozët e Tiranës, “Tirona Fanatics” që kanë ndezur lëndë pirotektike.

Nga ndezja e flakadanëve i gjithë stadiumi është mbuluar nga ngjyrat Bardh e Blu. Juxhin Xhaja në këtë mënyrë ka pritur 8 minuta që stadiumi të pastrohet nga tymi dhe të nisë supersfidën e mbrëmjes.

VIDEO

VIDEO

VIDEO

VIDEO

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga