Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Ndodh edhe kjo në Katar, dy Ferrari xhiro në ujë para gjysëm-finales Francë – Marok

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Ndodh edhe kjo në Katar, dy Ferrari xhiro në ujë para

Botërori i Katarit deri tani ka dhuruar situata nga më të ndryshmet. Nga surprizat, emocionet, vuajtjet e ndeshjeve deri në ndodhitë jashtë fushave të lojës.

E fundit, padyshim është më e çuditshjma deri tani. Mëngjesin e sotëm përpara hotelit të Kombëtares së Kroacisë janë parë dy Ferrari duke bërë xhiro në ujë. Po e lexuat mirë, xhiro në ujë. Nuk dihet si është bërë e mundur kjo deri tani por mund të themi që në Katar mund të ndodhë çdo gjë.

Sonte në mbrëmje do të shijojmë edhe ndeshjen e fundit gjysëm-finale ku Franca dhe Maroku do të duelojnë për një vend në finalen e madhe në Lusail Stadium.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga