Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Florian Markun e “tradhtojnë” nervat, shtyn kundërshtarin pas provokimeve

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Florian Markun e “tradhtojnë” nervat, shtyn

Florian Marku do të zhvillojë një tjetër ndeshje. Boksieri shqiptar do të përballet me irlandezin Dylan Moran.

Vetëm 2 ditë para sfidës, Marku dhe Moran kanë zhvilluar konferencën për shtyp përpara mediave, teksa gjatë këtij momenti janë nxehur gjakrat.

Në videon e shpërndarë nga vetë Florian Marku në profilin e tij në Facebook shihet që, pas provokimeve nga ana e boksierit irlandez dhe paralajmërive nga ana e Markut se do ta godiste, ky i fundit nuk duroi dhe i dha një të shtyrë.

Nuk u lejua që zënka të vazhdonte dhe të pranishmit që ishin aty afër kanë ndërhyrë menjëherë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga