Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

MAQEDONIA

Ish-bomberi i Partizanit uron Shpëtim Duron për titullin: Bëre atë qytet të vogël ta njohë Europa

Shkruar nga NEWSPORT
Ish-bomberi i Partizanit uron Shpëtim Duron për titullin: Bëre
Shpetim Duro

Struga u shpall kampion në Maqedoninë e Veriut për të dytin vit radhazi. Një meritë të madhe ka dhe Shpëtim Duro, pasi kujtojmë se ishte trajneri i tyre deri para 10 ditëve.

Për këtë e ka uruar Edmond Dosti. Ish-bomberi i Partizanit e quan Duron, një nga trajnerët më të mirë në Shqipëri.

Postimi i Edmond Dostit:  

“Urime Grande Mister Shpetim Duro per fitimin e kampionatit ne Maqedoni per dy vite radhazi e bere ate qytet te vogel ta njofe Europa jo me kot je nje nga misterit me te mire ne Shqiperi. Respekte Grande Kampione”.

Ish-bomberi i Partizanit uron Shpëtim Duron për titullin: Bëre
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga