Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“Treni i fundit për këtë dështak”, ish-lojtari i të kuqve thirrje Gaz Demit: Mos u bëj kryeneç, duhet të të dhimbset Partizani

Shkruar nga NEWSPORT

Situata te Partizani nuk është aspak e qetë, rezultatet e ndeshjeve të fundit janë shumë larg pritshmërive. Të kuqtë nuk njohin fitore prej pesë ndeshjesh dhe kanë humbur kështu kryesimin madje janë 6 pikë prapa rivalëve të Tiranës.

“Shënjestër” kryesore është trajneri Colella, sidomos për ish-lojtarin e Partizanit, Edmond Dosti, i cili në një shkrim në llogarinë e tij në Facebook i bën thirrje presidentit Demi për shkarkimin e tij.

Treni i fundit per kete deshtak eshte nisur me kohe...! I dashur President Demi dhe drejtor Rama, po te me kishit degjuar mua, nuk do te kishit arritur ne kete gjendje. President Demi ne qofte se nuk te dhimbsen leket e shtepise, te pakten duhet te te dhimbset Partizani... boll, mos u bej kryeneç edhe vete ti je i bindur qe nuk ke bere zgjedhjen e duhur.

Tregohu xhentil siç je ne realitet, preji bileten, falenderoje cfare ka bere per Partizanin dhe nise per ne shtepine e tij! Tani eshte detyra juaj dhe e Rames qe te kerkoni llogari se kush e solli Partizanin ne kete gjendje te mjerueshme ...! Me respekt Dosti.”- shkruan ish-sulmuesi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga