Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Transferta e rradhës në Kukës, Fanaticsat: Shkojmë bashkë për emrin e modh të Tironës

Shkruar nga NEWSPORT
Transferta e rradhës në Kukës, Fanaticsat: Shkojmë

Tirana do të udhëtojë drejt Kukësit për të luajtur ndeshjen e rradhës me verilindorët nesër në orën 13:30, e vlefshme për javën e 22-të të Superiores.

Fitorja është kusht për bardheblutë që kanë zhgënjyer sërish në dy ndeshjet e fundit. Megjithatë, tifogrupi ultras, “Tirona Fanatics” vazhdon t’i qëndrojë pranë ekipit duke e ndjekur nga ndeshja në ndeshje. E rradhës është ndaj Kukësit dhe në faqen zyrtare të tyre kanë dalë me një njoftim para ndeshjes.

“Neser udhetojme drejt Kukesit, aty ku Tirona lu te rradhes! Nisja nga stadiumi ne oren 10:00! Udhetimi kushton 1200lek. Shkojme bashke per emrin e modh te Tirones! Neser...”, shkruan tifogrupi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga