Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Tifozëve të Partizanit u bllokohet kati i dytë, shiten biletat e para për Derbi

Shkruar nga NEWSPORT

Tifozët e Partizanit nuk mund të blejnë një biletë në katin e dytë të sektorëve S dhe V. Këto janë sektorët e vetëm të bllokuar, ndërsa sot janë shitur dhe biletat e para të derbit mes Tiranës dhe Partizanit.

Kujtojmë se çmimi më i lirë për të siguruar një biletë është pikërisht pas porte 500 lekë. Në tribunën VIP, ku ndodhet dhe bileta më e shtrenjtë, mund të blihet me 5000 lekë.

Dhe pse fillimisht është java e 14-të për t’u luajtur, kur ka mbetur dhe 1 javë, i gjithë interesi ka shkuar te ndeshja Tirana – Partizani. Klikoni linkun për të blerë biletën tuaj. (KËTU)

Sektorët ku mund të siguroni biletë:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga