Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“T’i hëngsha faqet”, drejtoresha e Tiranës surprizohet për Shën Valentin (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT

Shën Valentini është tema kryesore e ditës. Dashuria gjen vend në çdo aspekt të jetës, dhe në një sport me pasion unik si futbolli, dashuria s’ka sesi të mungojë. Shumë prej figurave të futbollit shqiptar kanë ndarë në rrjete sociale foto dhe dhurata me partneret e tyre.

Edhe drejtoresha e skuadrës së vajzave të Tiranës, Edonisa Aliu, ka ndarë me ndjekësit në Instagramin e saj surprizën që i është bërë nga njeriu i zemrës. Ajo është surprizuar nga një buqetë e madhe me trëndalifa dhe një kartolinë më dedikimin: T’i hangsha faqet me dhjam.

Personi që i ka bërë surprizën nuk dihet ende pasi ajo nuk e ka shfaqur ndonjëherë publikisht, por mesa duke tai është një folës i gegënishtes.

Nën drejtimin e saj Tirana është drejt rrugës për titullin e parë kampion duke thyer hegjemoninë e Vllaznisë, megjithatë ka ende ndeshje direkte mes tyre. Aktualisht bardheblutë mbajnë vendin e parë me pikë të barabarta me shkodranet.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga