Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Tetova ul në stol Dwamenen, njihuni me formacionet zyrtare të ndeshjes Egnatia – Teuta

Shkruar nga NEWSPORT
Tetova ul në stol Dwamenen, njihuni me formacionet zyrtare të ndeshjes

Egnatia do të luajë kundër Teutës në kuadër të javës së 7-të të Superiores. Kjo sfidë është programuar të zhvillohet në orën 14:00, në stadiumin “Demrozi Stadium”.

Tashmë dy trajnerët, Edlir Tetova dhe Edi Martini kanë përzgjedhur lojtarët me të cilët do të zbresin në fushë. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të ndeshjes Egnatia – Teuta.

FORMACIONET ZYRTARE:

Egnatia: Sherri, Fangaj, Malota, Xhemajli, Memolla, Aleksi, Zejnullai, Fernando, Spahiu, Isgandarli, Paulauskas. Trajner: Edlir Tetova

Teuta: Dema, Kruja, Qaqi, Jazxhi, Gjinollari, Kotobelli, Daja, Beqja, Fili, Demirçani, Daci. Trajner: Edi Martini

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga