Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Shqipëria kërkon pikët e para përballë Kroacisë, bastet thonë fjalën e tyre (KOEFICIENTET)

Shkruar nga NEWSPORT
Shqipëria kërkon pikët e para përballë Kroacisë,
Kombëtarja - Bastet sportive

Shqipëria u mposht 2 me 1 nga Italia në Dortmund. Kuqezinjtë dolën pa pikë në ndeshjen e parë të Euro 2024, ndërsa të dytën e luajnë kundër Kroacisë.

Takimi luhet në Hamburg, më 19 qershor ora 15:00. Bastet kanë dhënë kuotat e tyre.

Një fitore e Kroacisë ka koeficientin 1.5. Fitorja e Shqipërisë është pak e mundur pasi kuotohet me 7, ndërsa barazimi 4.5.

Kujtojmë se dhe Kroacia e ka humbur takimin e parë të saj. Ishte Spanja që triumfoi 3 me 0 në kuadër të grupit B.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga