Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Skuadra surprizë “vjedh” objektivin e Jurgen Klopp

Shkruar nga NEWSPORT
Skuadra surprizë “vjedh” objektivin e Jurgen Klopp

Transferimet e mesfushës kanë zënë skenën qendrore aktualisht tek Liverpool. Por klubi anglez tashmë po eksploron edhe opsione për pozicione të tjera.

Në fakt objektivat Liverpooli i ka të qartë duke plotësuar kështu edhe dëshirën e Jurgen Klopp. Tekniku gjerman është shumë i lidhur me mbrojtësin e Torinos dhe Hollandës, Perr Schuurs.

Por pavarësisht këmbënguljes së gjermanit duke se lëvizjet konkrete po i bën Crystal Palace.

Crystal Palace ka paraqitur një ofertë rekord për të nënshkruar me lojtarin e italianëve, me lojtarin që aktualisht dëshiron një lëvizje në “Anfield”. Por vendi titullar i siguruar tek Crystal Palace mund të ndryshojë mendjen e lojtarit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga