Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Skënderbeu – Erzeni për “Final – Four”, zbuloni kush vendos drejtësi në Korçë

Shkruar nga NEWSPORT
Skënderbeu – Erzeni për “Final – Four”,

“Abissnet Superiore” do të luajë ditën e sotme ndeshjet e javës së 15-të, teksa do të zhvillohen dy takime mjaft interesante. Në orën 13:30 do të luhet Egnatia – Vllaznia në “Egnatia Arena”.

Ndërkohë në orën 17:00 do të luhet Skënderbeu – Erzeni. Për këtë sfidë  FSHF-ja ka vendosur për gjyqtarët. “Neësport.al” ka mësuar edhe emrat e arbitrave që do të vendosin drejtësi në Korçë.

Kryesor do të jetë Olsion Yzeiraj, teksa ndihmës të tij do të jenë Alfred Shkreta dhe Edlir Malo. Gjyqtar i katër do të jetë Sokol Bebja, teksa Var-i i është besuar Albert Dodas dhe në Avar është Mario Shazivari

Skënderbeu – Erzeni

Arbitër kryesor: Olsion Yzeiraj(Patos)

Asistent 1: Alfred Shkreta(Tiranë)

Asistent 2: Edlir Malo(Lushnje)

Arbitër i 4: Sokol Bebja(Tiranë)

Var: Albert Doda(Tiranë)

Avar: Mario Shazivari(Tiranë)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga