Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

S’ka gol në 45-minutat e para, Milan dhe Lazio nuk dinë të shënojnë

Shkruar nga NEWSPORT
S’ka gol në 45-minutat e para, Milan dhe Lazio nuk dinë të

Milani po luan në transfertë përballë Lazios ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të të Serie A. Pjesa e parë e sfidës që po zhvillohet në stadiumin “Olimpico” të Romës, është mbyllur në barazim 0-0.

Një pjesë e parë ku kishte shumë pak shanse për gol nga të dyja ekipet, ku në një farë mënyre, asnjë prej skuadrave nuk dinte të shënonte.

Pritet një pjesë e dytë e “zjarrtë”, me kuqezinjtë që kërkojnë fitoren për të siguruar zonën Champions, ndërsa Lazio tenton 3 pikët për të vazhduar luftën për një vend në kupat e Europës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga