Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Shqiptarë dhe rumunë së bashku në festë

Shkruar nga NEWSPORT

Shqiptarët kanë treguar në çdo ndeshje nivel të lartë harmonie me tifozeritë e tjera. Asnjë precedent dhune nuk është rregjistruar për mbështetësit edhe pse janë të shumtë në numër në rrugët e qyteteve franceze. Në ndeshjen e mbrëmjes Shqipëria luan ndeshjen e fundit të fazës së grupeve dhe nga Lyoni vijnë fotot se si shqiptarët dhe rumunët festojnë në mënyrë të përkryer me njëri- tjetrin.tifozet1 tifozet2 tifozet3

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga