Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Shkarkimi i Maldinit dhe Massaras, reagon Rafael LEAO

Shkruar nga NEWSPORT
Shkarkimi i Maldinit dhe Massaras, reagon Rafael LEAO
Te Milan i befasishëm ishte lajmi i largimit të Paulo Maldinit dhe Daniel Massara. Dyshja u shkarkuan nga kuqezinjtë menjëherë pas takimit me kreun e klubit, Gerry Cardinale. Duket se shkarkimi i drejtorëve ka tronditur Rafael Leaon, me këtë te fundit që ka bërë  menjëherë një postim  në rrjetet sociale. Kujtojmë se portugezi arriti të rinovonte vetëm pak ditë më parë kontratën me Milan. Në postimin e bërë në Tëitter, Leao ka vendosur një emoi  që ngre pikëpyetje dhe habi për atë që ndodhi.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga