Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

VIDEO/ 90 minuta nga Shqipëri-Bosnje, brenda dhomës kuqezi, numrat në fanellën e Takut, Allës, Latifit dhe shiriti i kapitenit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ 90 minuta nga Shqipëri-Bosnje, brenda dhomës kuqezi, numrat

"Rubrika Sportive" në Facebook ka publikuar një video nga dhoma e zhveshjes së skuadrës sonë Kombëtare, rreth 90 minuta para sfidës miqësore kundër Bosnje-Hercegovinës që do të luhet në 18:00 në "Elbasan Arena".

Shiritin e kapitenit do ta mbajë sot Elseid Hysaj, në mungesë të Ansi Agollit në formacion. Ndërkohë që numrat që do të mbajnë në fanellë futbollistët e Superligës që ka grumbulluar De Biazi për këtë miqësore janë si më poshtë:

Afrim Taku: Nr. 22

Albi Alla: Nr. 3

Liridon Latifi: Nr.15

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga