Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Shakohoxha nuk harron premtimin e bërë për fitoren e Shqipërisë

Shkruar nga NEWSPORT
Shakohoxha nuk harron premtimin e bërë për fitoren e

Premtoi para ndeshjes me Rumaninë se do të lahej në lumë nëse Shqipëria do të fitonte dhe nuk e ka harruar atë pasi takimi ka përfunduar. Dritan Shakohoxha në lidhje direkte nga Lyoni ka deklaruar se do të mbaj premtimin e dhënë dhe se do të lahet në lumë për këtë fitore historike. Për asnjë moment Shako nuk ka harruar atë që ka thënë dhe se tani do ti duhet të lahet. Me apo pa rroba kjo është në dorën e komentatorit që bëri të gjithë shqiptarët të emocioneshin gjatë takimit me komentin e tij fantastik.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga