Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Rraman Hallaçi: Mbijetesën e sigurojmë në ndeshjen e fundit

Shkruar nga NEWSPORT
Rraman Hallaçi: Mbijetesën e sigurojmë në ndeshjen e

Trajneri i Kukësit, Rraman Hallaçi foli për Oversport pas barazimit me Erzenin. Tekniku kuksian u shpreh kështu:

Janë ndeshje të vështira, shumë presion. Ku nuk të shkon mëndja, mund të pësosh. Grinta ishte e duhura, patëm mundësi goli por edhe kundërshtari u afrua disa herë. Në minutat e para nuk u futëm sic duhet më pas kontrolluam lojën. Në pjesën e dyta pati më shumë presion por edhe ne e rritëm nivelin e lojës. Menduam edhe të mos pësojmë, tani shkojmë në ndeshjen e fundit dhe shpresojmë për më të mirën.

Kishim mundësi për të siguruar mbijetesën. Skuadra ka punuar gjatë gjithë sezonit, kemi edhe një ndeshje para dhe skuadra i ka të gjitha mundësitë për të fituar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga