Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“Njëri feston dhe tjetri mërzitet”, DUKA pas dorëzimit të trofeut: Urime dhe faleminderit të gjithë protagonistëve për emocionet

Shkruar nga NEWSPORT
“Njëri feston dhe tjetri mërzitet”, DUKA pas

Armand Duka do të fliste për “Oversport” pas dorëzimit të trofeut te skuadra e Partizanit. Kreu i FSHF-së do të theksonte se:

Superiorja? Kampionati ka qenë shumë i luftuar që nga ndeshja e parë deri sot. Nuk dihej kush do të dilte kampion. Në fund njëri feston dhe tjetër mërziten. I përgëzoj për titullin dhe falenderojn të gjithë protagonistët e këtij kampionati që e bënë të bukur dhe na dhuruan emocione të bukurra.

Kombëtarja? Kombëtarja do të luftojnë gjtihashtu për të marrë 6 pikët në këto dy sfida. Janë kundërshtarë të fortë si Moldavia ashtu edhe Ishujt Faroe. Nuk duhet të kalojmë në vetëkënaqësi dhe duhet të luftojmë fort në fushën e lojës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga