Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Një kartolinë speciale për Agollin nga Azerbajxhani

Shkruar nga NEWSPORT
Një kartolinë speciale për Agollin nga Azerbajxhani

Klubi i Karabakut, kampion i Supërligës së Azerbajxhanit, është një prej tifozëve më të mëdhenj të kombëtares shqiptare të futbollit, falë Ansi Agollit që shkëlqen prej disa vitesh në radhët e tij. Pas eliminimit të Shqipërisë, klubi ka dërguar një mesazh urimi për futbollistin dhe për përfaqësuesen kuqezi. “Fatkeqësisht, Ansi Agolli dhe Shqipëria nuk arritën të kalonin në fazën 1/8 në Euro 2016… Ansi, shumë fakeminderit për gjithçka që ke dhënë dhe gëzimin e një Kampionati Europian të paharrueshëm. Falë teje kemi njohur edhe ekipin shqiptar. Faleminderit Ansi, faleminderit Shqipëri. Objektivi i radhës: Kupa e Botës 2016”, ishte mesazhi i azerëve, transmeton Panorama Sport.

[gallery columns="1" size="full" ids="8316"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga