Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ndeshja përmbyllëse e vitit, publikohen formacionet zyrtare të Partizani-Erzeni

Shkruar nga NEWSPORT
Ndeshja përmbyllëse e vitit, publikohen formacionet zyrtare të

Partizani do të luajë përballë Erzenit në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të Superiores. Sfida që do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” do të startojë në orën 17:00.

Tashmë dy trajnerët, si Abilaliaj dhe Deliallisi kanë vendosur për lojtarët që do të hedhin në fushë që nga minuta e parë. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të ndeshjes Partizani-Erzeni.

FORMACIONET ZYRTARE:

PARTIZANI: Qirko, Janjeva, Sota, Hadroj, Mehmeti, Murataj, Maget, Taipi, Rrapaj, Cara, Bitsuka. Trajner: Arbër Abilaliaj

ERZENI: Hasanbelli, Atanda, Sadiki, Peposhi, Osmanllari, Alba, Migone, Kahrimanoviç, Maliqi, Zeka, Mihana. Trajner: Alfred Deliallisi   

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga