Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ndeshja me Moldavinë në “Air Albania, tifozat KUQEZI japin njoftimin e rëndësishëm

Shkruar nga NEWSPORT
Ndeshja me Moldavinë në “Air Albania, tifozat KUQEZI japin
Shqipëria do të presë në “Air Albania Moldavinë më 17 qershor. Kjo sfidë është e vlefshme për kualifikueset e Euro 2024. Në këtë duel mjaft ku djemtë e Sylvinhos do të kërkojnë vetëm 3 pikët, tifozat kuqezi kanë bërë edhe një njoftim shumë të rëndësishëm. Kujtojmë se Shqipëria bën pjesë në grupin E bashkë me Poloninë, Ishujt Faroe, Moldavinë dhe Republikën Ceke. “Të dashur Tifoza Kuq e Zi, Në vijim të ndeshjeve eliminatore për kampionatin UEFA EURO 2024, ju ftojmë që të na bashkoheni në organizimin tonë të radhës: SHQIPËRI - Moldavi 17 qershor 2023, Ora: 20:45, stadiumi “Air Albania”. Çmimi i biletës: 700 lekë/ 6€ Afati i fundit për rezervim: 10 qershor 2023, ora 21:00. Gjithashtu ju njoftojmë se, duke filluar nga muaji mars 2023 kemi hapur zyrtarisht anëtarësimet për sezonin e ri eliminator “UEFA EURO 2024”. Anëtarësimi mund të bëhet vetëm pranë përfaqësuesve tanë të autorizuar, kushton 10 € dhe zgjat 2 vjet nga hapja e sezonit. KUJDES Tifozat Kuq e Zi bëjnë rezervimin dhe shitjen e biletave vetëm për anëtarët e tifogrupit!  Biletat duhet të parapaguhen që rezervimi të quhet i plotë. O sa mirë me qenë Shqiptar!”, thuhet në postimin e tifogrupit të kombëtares.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Tifozat Kuq e Zi (@tifozatkuqezi)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga