Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

MOURINHO nuk e bën dramë: Jam krenar për djemtë, luajtëm ndaj ekipit më të mirë në Itali

Shkruar nga NEWSPORT
MOURINHO nuk e bën dramë: Jam krenar për djemtë,

Roma u mposht në shtëpi nga Interi me shifrat 2-0. Një humbje që nuk e bën dramë Jose Mourinho, i cili pas sfidës do të theksonte se është krenar për djemtë e tij.

"Jam krenar për këtë ekip dhe doja t'i falënderoja me gjithë zemër për të gjithë përpjekjen që kanë bërë. Humbjet janë gjithmonë të rënda dhe gjithmonë të vështira, por unë jam krenar për lojtarët e mi.

Sot luajtëm kundër ekipit më të fortë në Itali që është në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Katër ose pesë lojtarë ishin të lodhur sepse ata gjithmonë luajnë, Dybala dhe Belotti nuk ishin mirë”, ka deklaruar “Special One”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga