Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Luhet në Laç dhe Rrogozhinë, zbulohen arbitrat e dy sfidave

Shkruar nga NEWSPORT
Luhet në Laç dhe Rrogozhinë, zbulohen arbitrat e dy sfidave

Në orën 13:30 do të luhen dy takime mjaft të rëndësishme në Superiore. Në “Egnatia Arena” do të sfidohen mes tyre Egnatia dhe Dinamo, teksa Laçi – Skënderbeu do të duelojnë në Kurbin.

Ndeshje shumë të rëndësishme për “Final – Four”, ku të 4-ta skuadrat kanë synim fitoren për të qenë sa më afër top-4. Për këtë takime janë bërë publike edhe arbittat që do të vendosin drejtësi.

Ndeshjet dhe arbitrat:

LAÇI – SKËNDERBEU

Arbitër kryesorë: Juxhin Xhaja

Asistent 1: Rejdi Avdo

Asistent 2: Arbër Zalla

Arbitër i 4: Ditmir Grimci

VAR: Indrit Myrtja

AVAR: Florjan Lata

 

EGNATIA – DINAMO

Arbitër kryesorë: Emanuela Rusta

Asistent 1: Xhuljo Mani

Asistent 2: Gerald Cenolli

Arbitër i 4: Laver Alla

VAR: Enea Jorgji

AVAR: Erjon Bylykbashi

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga