Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kukësi zgjedh trajnerin e sezonit të ri dhe cakton datën e stërvitjes

Shkruar nga NEWSPORT
Kukësi zgjedh trajnerin e sezonit të ri dhe cakton datën e

Rraman Hallaçi pritet të jetë trajneri i Kukësit edhe për sezonin e ri. Edhe pse nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e klubit kuksian, ish mbrojtësi i njohur duket se ka marrë bekimin e drejtuesve për edicionin e ri.

Ai ka njoftuar të gjithë futbollistët për nisjen e përgatitjeve në datën 25 qershor. Edhe pse lista është e cunguar për shkak të largimeve, priten goditje të rëndësishme në këtë sesion merkato vere.

Kujtojmë që Kukësi me trajnerin Hallaçi ia doli të qëndronte në Superiore. Megjithëse ishte shumë e vështirë, verilindorët mposhtën rivalitetin në fushën e blertë duke arritur të jenë sërish në elitë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga