Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

ZYRTARE/ Ilir Daja jep efekt, “muri” i mbrojtjes rinovon me kampionët

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Ilir Daja jep efekt, “muri” i mbrojtjes rinovon me
 

Bajram Jashanica ka rinovuar dhe për 2 vite me Ballkanin. 33-vjeçarit i përfundoi kontrata në fundin e këtij sezoni, megjithatë vendosi ta vazhdojë bashkëpunimin.

Njoftimi nga ana e klubit suharekas vjen fill pas zyrtarizimit të Ilir Dajës deri në vitin 2026. Ballkani ka fituar gjithçka në 3 vite, teksa ka qenë gjithashtu pjesë e Conference League.

Projekti i klubit kampion po vijon. Me nënshkrimin e Jashanicës, suharekasit fitojnë siguri në mbrojtje.

Njoftimi i Ballkanit:

“Një prej aseteve tona të çmueshme të sukseseve historike, vazhdon me kampionët edhe për 2 vjet. "Muri" ynë i mbrojtjes, Bajram Jashanica, nënshkruan deri më 2026. Klubi i uron suksese futbollistit, drejt objektivave tona të përbashkëta”.

ZYRTARE/ Ilir Daja jep efekt, “muri” i mbrojtjes rinovon me
 


 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga