Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kombëtarja në zemër, flamuri në kokë!

Shkruar nga NEWSPORT
Kombëtarja në zemër, flamuri në kokë!

Shqiptarët po gjejnë forma nga më të ndryshmet për të mbështetur ekipin kuqezi në ndeshjet finale të Europianit "Francë 2016". Normalisht, tatuazhet, fanellat, dizajni nëpër automjete janë format që jemi njohur prej kohësh, por tashmë në modë po hyjnë dhe dizajni i prerjes së flokëve. Shihet qartë në foto që një mbështetës i kuqezinjve ka bërë shqiponjën dykrerëshe.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga