Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA II

Tronditet klubi i njohur shqiptar, presidenti “shkrin” ekipin pas dështimit në “Play Off”  

Shkruar nga NEWSPORT
Tronditet klubi i njohur shqiptar, presidenti “shkrin” ekipin pas
 

Presidenti Ali Kasa ka vendosur të shkrijë ekipin e Shkumbinit, pas humbjes 3 me 0 ndaj Luftëtarit. Sfida ishte e vlefshme për një biletë në Kategorinë e Parë.

Kjo humbje në “Play Off” nuk u kapërdi nga presidenti i peqinasve, që kishte investuar për t’u ngjitur një kategori më lart. Tashmë lind nevoja për ta ndërtuar dhe njëherë ekipin për sezonin e ardhshëm.

Një tronditje kjo për klubin e njohur shqiptar. Kujtojmë se Ali Kasa u bë president i Shkumbinit në verën e kaluar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga