Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Titulli dhe ngjitja në Superiore, Elbasani zbulon programin festiv

Shkruar nga NEWSPORT
Titulli dhe ngjitja në Superiore, Elbasani zbulon programin festiv
Elbasani

Elbasani do të luajë ndaj Bylisit, sfidë kjo që do të mbahet mend gjattë nga tifozët. Skuadra e udhëhequr nga Nevil Dede do të kërkojnë fitoren në “Elbasan Arena” ditën e nesërme në orën 17:00 për të mbyllur një sezon perfekt në mnëyrën e duhur.

Të shpallur kampionë që javën e kaluar, nesër lotjarët, stafi dhe tifozët do të kenë mundësinë të festojë trofeun e titullit si dhe ngjitjen në Superiore. Një sukses i jashtëzakonshëm për elbasanllistë, i cili do të festohet gjatë.

Klubi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur edhe programin festiv. Do të ketë festë si para sfidës ashtu edhe pas saj, ku do të jetë këngë e valle.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AF Elbasani (@afelbasani)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga