Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Burreli gjen zëvendësuesin e Farrukut, matjanët firmosin me një 21-vjeçar

Shkruar nga NEWSPORT
Burreli gjen zëvendësuesin e Farrukut, matjanët firmosin me
Eron Brajshori

Burreli nuk ka vonuar dhe ka gjetur menjëherë zëvendësuesin e Florenc Farrukut. Klubi matjan ditën e sotme ka zyrtarizuar një 21-vjeçar që luan në repartin e sulmit.

Kështu nën urdhrat e Ditmar Bicaj është vënë Eron Brajshori. Ky i fundit vjen nga ekipi i Llapit.

Sulmuesi premton shumë dhe pritet të kthehet në një lider te skuadra e Burrelit. Brajshori është kështu afrimi i parë për Bicajn, teksa lojtarë të tjerë priten në zyrtarizohen nga klubi.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga