Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Europiani i mbushur me dështakë,lista me emrat

Shkruar nga NEWSPORT
Europiani i mbushur me dështakë,lista me emrat

Europiani i deritanishëm ka qenë shumë zhgënjyes për disa nga yjet që janë pjesë e tij. Ka pasur disa të kryqëzuar nga mediat,shumë dështime dhe pritshmëri të parealizuara.

Pjesë e kësaj listë është edhe lojtari shqiptar që luan me Zvicrën Xherdan Shaqiri i cili ka zhgënjyer me lojën e tij në këto tre ndeshje të para të fazës së grupeve. Sipas Goal.com pjesë e kësaj dhjetëshe janë dhe lojtarë të tjerë si: Cristiano Ronaldo, Robert Leëandoëski, Andriy Yarmolenko, Thomas Muller, Mario Gotze, David Alaban, Harry Kane, Zlatan Ibrahimovic dhe Arda Turan.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga