Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Italia me 28 lojtarë në 2 miqësoret ‘latine’, 3 debutues dhe 3 mungesa tek “Azzurrët”

Shkruar nga NEWSPORT
Italia me 28 lojtarë në 2 miqësoret ‘latine’, 3
Italia ka publikuar listën me 28 lojtarët e grumbulluar nga trajneri Luciano Spalletti për dy miqësoret e marsit ndaj Venezuelës dhe Ekuadorit. Tekniku italian ka ftuar për herë të parë tre lojtarë të rinj si Folorunsho, Lucca dhe Bellanova. Rikthehet Nicolo Zaniolo, ndërsa mungesa të mëdha janë ato të Cristante, Mancini, Politano dhe Scamacca.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga