Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Fotogaleri / Itali-Spanjë: Paruke për Conten dhe Spexit, ironi në tribuna

Shkruar nga NEWSPORT
Fotogaleri / Itali-Spanjë: Paruke për Conten dhe Spexit, ironi në

Ish-trajneri i Juventusit dhe tashmë i “axurrëve” ka arritur triumfin, ndërsa në këtë takim ka pasur më shumë mbështetës së kurrë më parë.Flokët e Contes kanë qenë shkaku kryesor se pse tifozët italianë kanë qenë të gjithë në stadium me paruke.

[gallery columns="1" size="full" ids="10344,10345,10346,10347,10348,10349,10350,10351,10352,10353,10354,10355,10356,10357"]

Tags:

EURO 2016

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga