Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ish-kryeministri nuk i ndahet ngjyrave partiake për të mbështetur kuqezinjtë

Shkruar nga NEWSPORT
Ish-kryeministri nuk i ndahet ngjyrave partiake për të mbështetur

Sali Berisha, ish-kryeministri i Shqipërisë dhe njëkohësisht deputet i Partisë Demokratike në Kuvendin e Shqipërisë, është duke luajtur rolin e tij për të mbështetur Kombëtaren gjatë këtyre ndeshjeve në Europian. Ai është përfshirë në debate të ndryshme ditët e fundit, ndërsa sot ka gjetur një mënyrë krejt ndryshe për të mbështetur Shqipërinë.

Nuk diskutohej që sërish do të ishin gjestet që sinjifikojnë PD-në, pasi në foton e hedhur në "facebook" është një djalë i vogël i veshur me fanellën 'autocthonous' që ka ngritur luart dy gishtat e "liri-demokraci".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga