Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Humoristi Oliver Kahn, gallatë në rrjetet sociale

Shkruar nga NEWSPORT
Humoristi Oliver Kahn, gallatë në rrjetet sociale

Një fotomontazh i goditur, që bën të shpërthejnë të qeshurat në rrjetet sociale. Ish-portieri i Gjermanisë, Oliver Kahn, që duket se paska humor të hollë, ka postuar këtë foto, ku ironia e tij është mjaft e bukur. “Ronaldo ka bërë një gjest të bukur, një selfie me një fans, pas ndeshjes me Austrinë. Për fat të mirë, nuk kishte smartphone apo kamera në kohën kur luaja unë...”, - shkruan Kahn, i cili shfaqet në gjysmën e dytë të fotos, duke i dhënë dorën një tifozi nudo, që kishte hyrë në fushë. Dhe ka të drejtë, sepse imagjinoni çfarë do të kishte ndodhur në rrjetet sociale.

Tags:

EURO 2016

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga