Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Humbja në derbi, reagojnë Fanaticsat e Tiranës: Reflektoni dhe respektoni fanelën, ne japim leksione dhe pas 90 minutave

Shkruar nga NEWSPORT

Jo më kot thuhet që derbi i kryeqytetit luhet një javë para dhe një javë pas. Së fundmi, janë tifozët e Tiranës që kanë reaguar në kanalin e tyre zyrtar. Fanaticsat i bëjnë thirrje lojtarëve të reagojnë që në ndeshjen e ardhshme. Sipas tyre dje fati s’ishte në anën e bardhebluve.

“Dje nuk ishte dita e ekipit, presim reflektim, seriozitet mbi fanelen dhe fitore deri ne jave te fundit. Gjithashtu TF falenderon per urimet ne diten e mesuesit! Zotohemi se gjithmone do te japim leksione edhe pertej 90min", shkruhej në postimin e ultrasve bardheblu.

Kujtojmë që Tirana u mposht me rezultatin 2-0 në një sfidë të dyluftuar, por në fund nxorri Partizanin fitues.

[caption id="attachment_683463" align="alignnone" width="674"] Reagimi i tifozëve bardheblu[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga