Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Humbja e Shqipërisë çon në delir serbët

Shkruar nga NEWSPORT

Humbja e Kombëtares Shqiptare në ndeshjen me Francën ka gëzuar pafund mediat serbe. Ata kanë abuzuar me mërzitjen që u pa në fytyrat e tifozëve shqiptarë , duke u shprehur se kjo ishte një humbje e turpshme.Mërzitja e tifozëve ishte e dukshme për faktion e thjeshtë se Shqipëria zhvilloi një ndeshje mjaft të mirë dhe u ndëshkua vetëm në fundin e lserbiaojës.

''Shqiptarët qajnë pas humbjes së turpshme '',kështu hapej sot një e përditshme serbe. Kujtojmë që Kombëtarja e Serbisë nuk mundi të kualifikohej në Europian.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga