Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Grupi A zbret në fushë, 10 skuadra kërkojnë fitoren në Kategorinë e Dytë

Shkruar nga NEWSPORT
Grupi A zbret në fushë, 10 skuadra kërkojnë fitoren në

Edhe Kategoria e Dytë ditën e sotme do të zbresë në fushë për të zhvilluar ndeshjet e javës së 13-të të saj. Takime dhe duele mjaft interesante janë në program, ndërsa 10 ekipet e grupit A do të marrin vëmendjen në orën 13:30.

Gramshi do të presë në shtëpi Adriatikun, ndërsa Murlani ka udhëtuar në transfertë për të sfiduar Ilirinë. Besëlidhja gjithashtu pas fitores në javën e kaluar ndaj Valbonës do të sfidojë këtë herë Albanët për 3 pikët e radhës.

Ndëkrohë Valbona kërkon të bëjë “autorkritikën” dhe pret në shtëpi skuadrën e Veleçikut, teksa sfida tjetër e ditës së sotme do të jetë mes Naftëtarit dhe Sopotit. Tërbuni do të jetë pushim në këtë javë.

Ndeshjet:

GRAMSHI – ADRIATIKU

ILIRIA – MURLANI

ALBANËT – BESËLIDHJA

VALBONA – VELEÇIKU

NAFTËTARI – SOPOTI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga