Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Futën në dhomën e hotelit dy femra islandeze, mediat angleze ''i nxjerrin bojën'' Greenwood-it dhe Foden

Shkruar nga NEWSPORT
Futën në dhomën e hotelit dy femra islandeze, mediat angleze

Kombëtarja angleze përfshihet shpeshherë nga skadane të ndryshme. I radhës është ai i mbrëmjes së djeshme, ku lojtarët si Grenëëod dhe Foden morën në dhomën e hotelit disa vajza. Natyrisht, gjithçka në mënyrë ''ilegale''.

Mediat angleze nuk kanë qëndruar duarkryq, por i kanë shkuar deri në fund kësaj ccështje. Ata kanë zbuluar bisedën mes futbollistëve dhe femrave.  Më poshtë mund të lexoni pak nga biseda:

Futbollisti 1 - "Plani im varet nga ajo që ti do".

Futbollisti 2 - "Shoku im të tha se 'Varet çfarë dëshiron ti'".

Vajza - "Ne mund të vijmë në hotel, por a jeni të sigurt që mund të na merrni brenda?"

Futbollisti 1 - "Pse dëshironi që të vini në hotel?"

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga