Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Gonzalo Higuain në "top 10" emrat më të kërkuar, mbreti i rrjetës dhe mbreti i Google…

Shkruar nga NEWSPORT
Gonzalo Higuain në "top 10" emrat më të kërkuar,

Gonzalo Higuain po kalon një formë të mirë sportive me Juventusin. Me 9 gola të realizuar është ndër golashënuesit më të mirë këtë sezon në Serinë A duke u renditur i 4-ti.

Gjithashtu sulmuesi i “Zonjës së vjetër” është në Top 10 listën e emrave më të kërkuar në Google. Pas kalimit nga Napoli te Juventus, Higuan është lojtari më i klikuar në ëeb edhe prej shifrës së lartë që u shit nga skuadra napoletane.

Për sa i përket listës me top 10 klikimet më të shumta renditen edhe lojërat Olimpike te Rios, Donald Tramp, Euro 2016 dhe video-game  Pokemon Go.

Tags:

SERIA A BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga