Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Futbollisti-analist duhet të dorëhiqet

Shkruar nga NEWSPORT
Futbollisti-analist duhet të dorëhiqet

Në karrierën si futbollist ai ka qenë shembull, por prej 8 ditësh ka nisur të jetë analist në studion e "Top Channel" për Kampionatin Europian. Bledi Shkëmbi duhet të 'dorëhiqet' tashmë. Arsyeja se pse po ethemi këtë fjalë që peshon shumë, është se ish-kapiteni i Skënderbeut dhe ish-lojtari i Kombëtares kuqezi në pushimin mes pjesëve të takimit Belgjikë - Irlandë tha që ky takim do të përfundojë në barazim, teksa jemi vetëm në minutën e 75 të kësaj sfide dhe rezultati është 3-0 për belgët.

Tags:

EURO 2016

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga