Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

FOTOLAJM/ Urim epik nga Zlatan Ibrahimovic: Gëzuar Krishtlindjet për ju dhe gratë tuaja! Ciao

Shkruar nga NEWSPORT
FOTOLAJM/ Urim epik nga Zlatan Ibrahimovic: Gëzuar Krishtlindjet për

Krishtlindjet kanë sjellë atmosferën festive tek të gjithë përfshirë edhe botën e futbollit. Figura të shumtë nga bota e futbollit kanë shprehur urimet e tyre të përzemërta për ndjekësit në rrjete sociale. Nuk mund të mungonte edhe Zlatan Ibrahimovic me protagonizmin e tij karakteristik.

Në llogaritë e tij në rrjete sociale ai shkruan “Gëzuar Krishtlindjet për ju dhe gratë tuaja! Ciao”. 41-vjeçari e ka shoqëruar urimin me një foto të tijën në palestër ku ekspozon trupin në gjendje të shkëlqyer fizike.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga