Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CHAMPIONS LEAGUE

Fotolajm/ Tifozët e kuq zbarkojnë në stadiumin hungarez

Shkruar nga NEWSPORT
Fotolajm/ Tifozët e kuq zbarkojnë në stadiumin hungarez

Tifozët e Partizanit kanë mbërritur në stadiumin e Ferencvaroshit, "Groupama Arena". Edhe në këtë ndeshje tifo-grupi "Ultra-Guerrils" nuk ka munguar në mbështetje të skuadrës së tyre të zemrës. Burime për redaksinë newsport.al bëjnë me dije që ultrasit e kuq sapo kanë filluar të hynë në impiantin gjigant të skuadrës hungareze.

Takimi do të fillojë në orën 19:30 dhe pritet të ndiqet me interes, pasi ndeshja e parë ka përfunduar në barazim 1-1, në "Elbasan Arena", rezultat ky që favorizon hungarezët. Por të besuarit e Sormanit do të tentojnë të fitojnë këtë takim për të arritur kualifikimin e madh.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga